Wpadka: 300 gram u 19-latka - Lublin | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Wpadka: 300 gram u 19-latka – Lublin

Za uczestnictwo w obrocie znaczną ilością narkotyków odpowie 19-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej KMP w Lublinie ujawnili blisko 300 gramów marihuany. Dzisiaj mężczyzna trafi przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj rano w Lublinie. Funkcjonariusze zajmujący się na co dzień przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Lublinie weszli do jednego z mieszkań na Czechowie. Z informacji, jakie posiadali policjanci wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Informacja ta potwierdziła się. Podczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli i zabezpieczyli blisko 300 gramów marihuany i wagę elektroniczną.

19 latek trafił do policyjnego aresztu, a nielegalny towar został zabezpieczony. Dzisiaj zatrzymany doprowadzony zostanie do prokuratury. Za udział w obrocie znaczną ilością środków odurzających grozić może do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KWP w Lublinie / mj

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij