Obara - reaktywacja | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

 • Drukuj
 • Twitter
 • Wykop
 • Facebook

Obara – reaktywacja

Tomasza Obarę zna każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z Wolnymi Konopiami, a raczej z ogólnie pojętą legalizacją konopi. Jeden z twórców WK oraz projektu Cannabis House. Problemy z Wolnymi Konopiami rozpoczęły się, gdy te zaczęły pertraktować z politykami. Stanowiska Tomasza oraz innych członków WK różniły się, przez co zaczęło między nimi zgrzytać. W trakcie tych wydarzeń ukazało się kilka artykułów oczerniających Tomka i posądzających go o niepoczytalność. Świadczyło to tylko o tym, że sytuacja w stowarzyszeniu była nieco napięta. Od tamtego czasu słuch po nim zaginął. Czasami wrzucał jedynie enigmatyczne notki na facebooku, po których niewiele można było wywnioskować.  Większość osób sądziła, że Obara już odpuścił i więcej o nim nie usłyszymy.

Jednak przed kilkoma dniami w internecie pojawił się film, w którym Tomasz zapowiada kolejną inicjatywę, a raczej rewolucję. Można wywnioskować, że cały projekt jest związany z Cannabis Housem. O co chodzi? Poniżej filmik wprowadzający do akcji.

YouTube Preview Image

Wszystko nieco tajemnicze, ale według Tomka sprawa miała nabrać rozgłosu właśnie wczoraj i dzisiaj. Jak na razie nic na ten temat nie słychać. Podejrzewam jednak, że miało to związek z wczorajszą rozprawą związaną z Cannabis House.

YouTube Preview Image

Sprawa została odroczona, może nie takiej decyzji oczekiwał Tomek.

Wczoraj ukazał się również wywiad z Obarą w kontestacji. Opowiada w nim swoją historię związaną z Wolnymi Konopiami oraz z innymi projektami.

http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1621

Wychodzi na to, że Cannabis House ruszy już niedługo pełną parą i w dodatku na zasadzie franczyzy. Ciekaw jestem jak cały temat się rozwinie. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

 

 

Reklama:

Zobacz również:
Komentarze (3):

 1. Projekt Gota pisze:

  Ten artykul to manipulacja. Gdy Obara zniknal to siedzial w wiezieniu lub na zmiane w szpitalu psychiatrycznym.
  Pisalismy o jego niepoczytalnosci gdyz dawal nam jasno do zrozumienia, ze jego umysl nie pracuje tak jak kiedys. Potrafil siadac w kaluzy i ukladac kamien na kamieniu mowiac niestworzonoe hisotire o mesjaszach i dzieciach, ktore przyjda zgladzic swiat. Taki czlowiek nie moze decydowac o przyszosci duzej organizacji, ten czlowiek powinien isc sie leczyc.

 2. Projekt Gota pisze:

  Uwazajcie na współpracę z czlowiekiem, ktory zwie sie Obara Tomasz vel „Gota”. Wiele zlego narobil wlacznie z wywozeniem do lasu aktywistów, biciem ich przez zlych ludzi. Czlowiek ten chciał sprowadzic do WK gangsterów, próbował stworzyc siatke kurierska gdzie dystrybuowane bylyby narkotyki po calej Polsce i nie mamy tu na uwadze marihuany. Wcale nie odszedl dlatego, ze weszlismy z politykami we wspolpracę tylko ze wzlgedu na jego zly stan zdrowia psychicznego oraz wspolprace z gangsterami i producentami mefedronu. Czlowiek ten jest chory psychicznie, jest konfidentem i manipulantem. Ludzi wykorzystuje jako narzedzie posługując się nimi do osiągniecia wlasnych celów. Współpracując z nim wspieracie konfidenta, który jak siedział w wiezieniu to pisal listy do sadow z prosba o aresztowanie aktywistów wolnych konopi mowiac ze sa dilerami, producentami na wielka skale marihuany. Pozniej na sprawach tychze aktywistów, Sad odczytywal jego listy na wokandach. Wymienial z imienia i nazwiska, stwarzal falszywe koneksje,aby prokurator aresztowal aktywistów. Jest olbrzymim manipulantem, ktory na dodatek zwariowal, powinien znajdowac sie w szpitalu psychiatrycznym a nie na wolnosci. W swiatku palaczy ganbji nie ma juz czego szukac. Bardzo szybko stracil do siebie szacunek aktywistów wystepujac przeciwko nim!

 3. PSYHO pisze:

  ehehe jeśli nie widac tego na filmikach że zwariował to wasz problem :P idźcie za nim :) podążajcie za Mesjaszem Obarą ! :) )) ja już go znam i sorry ale nie chce mieć z nim nic wspólnego ! :) powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij