Marsz Wyzwolenia Konopi Poznań - Relacja | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Marsz Wyzwolenia Konopi Poznań – Relacja

marsz wyzwolenia konopi w poznaniu

Po raz kolejny w Poznaniu odbył się Marsz Wyzwolenia Konopi, tradycyjnie już pod hasłem „A nam już trawa rośnie”. Doliczono się około 800 uczestników marszu. Cała manifestacja przebiegała pokojowo.

 

 

Marsz rozpoczął się po godzinie 18 przed teatrem wielkim. Na początku marszu organizatorzy rozdawali uczestnikom koszulki, prasę konopną (spliff) oraz krzewiąc ideę otwartej pestki – nasiona konopi. Po tych zabiegach cały pochód wyruszył w stronę centrum, tradycyjnie skandując propaganjowe hasła: „Sadzić! Palić! Zalegalizować!” czy też „3 krzaki, 30 gramów na własny użytek”. Mocno zaznaczone zostało również lecznicze zastosowanie konopi o którym zdecydowana większość ludzi nie ma zielonego pojęcia. Organizatorzy rozdawali materiały edukacyjne, a w przestrzeń miejską niosło się hasło „Konopie leczą!”.

Maszerujący przeszli ulicami Św. Marcina, Gwarną, Placem Cyryla Ratajskiego, aż do ulicy Solnej.
Podczas marszu wzywano również do uwolnienia Andrzeja Dołeckiego, prezesa Wolnych Konopi, który został zatrzymany za rzekome posiadanie marihuany.

Po marszu odbyło się oczywiście after party.

Galeria zdjęć z marszu: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.360385534010465.72880.162347643814256&type=1

 

P.S.

Wybierasz się na marsz w twojej okolicy? Zaczaj się w trawie i zdaj relacje z marszu na łamach CNBS. Czekamy na wszelkie informacje i opisy pod adresem redakcja[at]cnbs.pl

Autor: Frux

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij