Kora też za legalizacją marihuany | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Kora też za legalizacją marihuany

Nie piję alkoholu i, gdybym miała takie możliwości, a ich nie mam, bardzo chętnie zapaliłabym sobie marihuanę. Tysiąc razy bardziej wolę to niż jakieś środki chemiczne, farmaceutyczne, które po prostu robią kongo w mózgu.
- Kora Jackowska

Takiej wypowiedzi udzieliła piosenkarka w trakcie wywiadu z tygodnikiem Wprost. Według niej karanie za skręta jest niedorzeczne.

Od kiedy jest to substancja zakazana, ludzie przestali o tym głośno mówić. Nie ze wstydu, tylko ze strachu przed więzieniem. Powiedzmy sobie szczerze: jak państwo będzie miało możliwość, to będzie karało na wszelkie dostępne mu sposoby, bo łatwiej przecież złapać jakiegoś młodego człowieka z marihuaną niż prawdziwych przestępców.

Czyżby w końcu polscy artyści i celebryci przestawali się bać mówienia o marihuanie? Najpierw nie do końca świadoma „deklaracja” Agnieszki Szulim, teraz Kora. Kto następny?

Nie znam nikogo, kto by umarł po marihuanie, ale znam dziesiątki osób, które umarły przez alkohol. Ja jestem za legalizacją, ale nie za paleniem od rana do wieczora – mówi piosenkarka.

Pełny wywiad możecie przeczytać tutaj: http://www.wprost.pl/ar/326095/Kora-nikt-jeszcze-nie-umarl-od-marihuany-To-inne-srodki-robia-kongo-z-mozgu/

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij