Babcia zielarka z Ełku | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Babcia zielarka z Ełku

Drzewko starszej Pani

Pewna starsza Pani w szklarni na swoim ogródku hodowała krzaki marihuany. Ełccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej odkryli plantację konopi u 73-letniej kobiety.

Oprócz sporych rozmiarów drzewka, zabezpieczono w jej mieszkaniu jeszcze 3 krzaki w doniczkach oraz worek suszu o wadze 730 gram!

-Pani tłumaczyła się, iż zamierzała zrobić użytek z wyhodowanych roślin i dodać je do używanych przez nią ziół - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku, Monika Bekulard.

Starsza Pani odpowie przed sądem za uprawę oraz posiadanie narkotyków. Grozi jej za to aż do 3 lat pozbawienia wolności. Oby sąd okazał wyrozumiałość dla starszej osoby, bo taka babcia to skarb.

Źródło: http://elk.wm.pl/116559,Babcia-hodowala-marihuane-chciala-ja-dodac-do-ziolek.html

Reklama:

Zobacz również:
Komentarze (2):

  1. jarecki pisze:

    Dajcie spokój babci znam wiele takich starszych osób które hoduja i używaja konopii od wielu lat nie byli u lekarza i wcale nie czuja sie z tym źle wręcz przeciwnie może to jest sposób na to żeby coś emerytom zostawało z tych ich marnych emerytur. Normalnie połowa lub 3/4 idzie na leki na życie zostaje bardzo mało wręcz nic. Pozwólmy tym którzy chcą leczyć sie w ten sposób. Niech nasz kochany rząd da im godnie żyć. Niech wejdą do sklepu i kupią sobie to na co mają ochote a nie to na co im zostaje po kupnie drogich leków.

  2. ob1 pisze:

    kto by nie chciał takiej babci ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij