Lubelski Marsz Wyzwolenia Konopi vol. 4 ! | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Lubelski Marsz Wyzwolenia Konopi vol. 4 !

mwk lublin

 

Sobota, 6 października ,godzina 15:00 plac Zamkowy.

Wolne Konopie startują z kampanią październikową, czyli demonstracjami odbywającymi się 6 października we wszystkich większych miastach Polski jednocześnie.

Pokażmy, że jesteśmy siłą! Mamy dosyć chorego prawa, głupiej bezsensownej walki z konopiami, która kosztuje coraz więcej i psuje życiorysy wielu Polaków, nie przynosząc żadnych pozytywnych efektów.

Żądamy od władz naszego kraju natychmiastowego zaprzestania karania za posiadanie i uprawę konopi na własne potrzeby!
W dalszej kolejności będziemy walczyć o zrównanie statusu konopi z alkoholem.Edukacja – nie prohibicja!!!Osoby poniżej 16 roku życia nie są mile widziane na marszu, także jak ktoś będzie za młodo wyglądał to zostanie wyproszony przez organizatorów. Demonstracja to nie miejsce dla gimbusów!Maszerujemy pod hasłem „Marihuana tylko dla pełnoletnich”. Uważamy, że aby efektywnie chronić nieletnich przed zażywaniem marihuany należy ich rzetelnie edukować, a nie karać…
Każda dorosła osoba świadoma konsekwencji używania marihuany zarówno pozytywnych jak i negatywnych ma prawo zdecydować, czy chce jej używać, czy nie i nie może być za to karana – na tym polega wolność!!!Po marszu planowane jest afterparty ,więcej szczegółów wkrótce.Przygotowania do marszu można będzie śledzić na fanpage’u Wolne Konopie Lublin.

Wydarzenie na fb
Profil WK Lublin

YouTube Preview Image

 

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij