Koncert Wolnych Konopi „U Ojca” | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

 • Drukuj
 • Twitter
 • Wykop
 • Facebook

Koncert Wolnych Konopi „U Ojca”

Już jutro, 23 lutego, w studenckim klubie „U Ojca” odbędzie się pierwszy organizowany przez zielonogórskie Wolne Konopie koncert muzyczny. Impreza jest częścią ogólnopolskiej trasy koncertowej Wolnych Konopi, odbędzie się pod hasłem HIP HOP vs. REGGAE/RAGGA w atmosferze wolnego dymu vol. 3.


Na scenie Hip-Hop zagrają między innymi goście tacy jak Metrowy znany z kawałków stworzonych z Grubsonem, jak i z własnej twórczości, liczni lokalni artyści Buras i Piexon, Donde i Łysol, Drzewo Hubert, Lipson, Deja vu Squad oraz Dekompresja. Scenę reggae reprezentować będą independent Mind oraz Dobry Wieczór. Za deckami zasiądą między innymi dj HWR, dj Element oraz dj Diablo Rouve.

Wolne Konopie zamierzają łączyć zabawę z edukacją, przewidziano liczne konkursy, a także krótkie prezentacje edukacyjne oraz kącik porad prawnych. Do rozdania wiele płyt i innych ciekawych upominków.

Bilety można nabyć U Ojca, w Alien Shopie oraz u aktywistów Wolnych Konopi, cena biletów w przedsprzedaży wynosi 11 zł, w dniu koncertu 25zł. Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na działania statutowe lokalnego stowarzyszenia Wolnych konopi w Zielonej Górze.
Na popularnym serwisie internetowym chęć udziału w wydarzeniu zadeklarowało już niemal 500 osób!

Więcej informacji na stronach:
https://www.facebook.com/events/367723006659193/
www.lubuskie.wolnekonopie.org

Reklama:

Zobacz również:
Komentarze (2):

 1. RasGrocek pisze:

  Niestety zauważyłem błąd. Nie pierwsza, ponieważ pierwsza odbyła się we Wrocławiu we Wściekłym Psie, dzień wcześniej :)

  Pozdrawiam i sukcesów życzę!

  • Łukasz - WK ZG pisze:

   Rasgrocek dzień wcześniej we Wrocku odbyła się 2 edycja imprezy. 1sza odbyła sie w Łodzi. W ZG była to 3 edycja, aczkolwiek pierwszy taki koncert organizowany przez nas w ZG. (nie liczymy afterparty po Marszu)

   pozdrawiam
   Łukasz – WK ZG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij