The Happy Tree - nowy serial o legalizacji marihuany | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

The Happy Tree – nowy serial o legalizacji marihuany

fox happy tree friends

Prawdopodobnie pod naporem coraz większej popularności trawki w mediach, wytwórnia FOX postanowiła nagrać nowy serial komediowy, którego główną tematyką będzie legalizacja marihuany. Z pewnością popularność tej produkcji zwiększy fakt legalizacji trawki w Kolorado i Waszyngtonie.

Serial będzie przedstawiał historię młodego i zdolnego prawnika, który po kilku niepowodzeniach rzuca pracę w korporacji i wybiera spokojne i bezstresowe życie w pięknym Venice Beach (Kalifornia). Jednak szybko okazuje się, że bohater odnajduje w sobie poparcie dla legalizacji marihuany i postanawia zaangażować się w ruch prolegalizacyjny. Z jakim efektem? Sądząc po ostatnich referendach pewnie dobrym, jednak trzeba będzie to zobaczyć aby się przekonać. Oczywiście wszystko okroszone będzie dawką solidnego humoru.

Twórcami serialu są Rob Weiss, Mark Wahlberg i Steve Levinson, którzy współtworzą takie produkcje jak „Jak to się robi w ameryce” (How To Make It In America) czy Ekipa (Entourage). Niestety jeszcze nie wiadomo kiedy serial ukaże się na ekranach.

Wszystko wygląda bardzo ciekawe, miejmy jednak nadzieję, że humor w serialu nie będzie opierał się na jeździe 10 km/h po autostradzie, jedzeniu masy śmieciowego żarcia czy na głębokich przemyśleniach, których niestety nie udaje się dokończyć przez dziury w pamięci. Czyli bez tego wszystkiego, co widzieliśmy już w serii Cheech and Chong 30 lat temu czy w filmach z Haroldem i Kumarem. Tak poza tym, zapowiada się bardzo ciekawy serial.

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij