Stoner movies: Mac And Devin Go To Highschool (2012) | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Stoner movies: Mac And Devin Go To Highschool (2012)

 

Mac, jaracz, który kibluje już 15 rok w szkole średniej, wraz z Devinem – przykładnym uczniem, muszą zrobić projekt końcowy z chemii, można się tylko domyślać jak to się skończy.

 

Dość dawno słyszałem, że film powstaje i czekałem na niego z niecierpliwością, jednak trochę mnie rozczarował. Zapomniałem wprawdzie, że jak Snoop robi film, to wychodzi z tego półtoragodzinny teledysk, jednak tutaj nie było aż tak źle. Inna kwestia że ten album (o tytule takim samym jak film) jest wg mnie zajebisty, najlepszy od dawno zapomnianych czasów świetności Snoopa. Jak na amerykański film dla nastolatków przystało, musi być parę debilnych i żenujących wstawek, ale ogólnie fabuła jest całkiem wciągająca. Film nie jest tym czego się spodziewałem, zrobiłbym to inaczej, następnymi Cheechem i Chongiem to oni nie będą, ale oglądałem go 2 razy na zbaku i było całkiem przyjemnie.

Mimo kilku znaczących wad, film zdecydowanie warty obejrzenia.

Trailer:

YouTube Preview Image
Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij