Nancy Botwin powraca - Weeds sezon 8 | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

  • Drukuj
  • Twitter
  • Wykop
  • Facebook

Nancy Botwin powraca – Weeds sezon 8

weeds

Mało jest seriali, które wciągnęły mnie tak bardzo jak ten. Mało jest seriali o takiej tematyce jak ten. Dlatego tym większy żal miałem do producentów kiedy zapowiadano, że nie będzie dalszego ciągu przygód Nancy Botwin i jej rodziny. Jednak twórcy serialu kolejny raz pozytywnie zaskoczyli fanów Weeds’ów i rozpoczęli ósmy już sezon. 

 

Pierwszy odcinek 8 sezonu serialu Weeds został zapowiedziany na 1 lipca. Oryginalnie możemy go zobaczyć na kanale Showtime, natomiast polską wersję emituje kanał HBO Comedy.

Chyba każdy pamięta zakończenie ostatniej serii, kiedy to tajemniczy snajper celował w roześmianą twarz głównej bohaterki. Co wydarzyło się potem?
Poniżej krótka zapowiedź najnowszego odcinka:

W sezonie 8 rodzina Botwinów znów wraca na przedmieścia. Echo strzału słyszane w całym stanie przemieni wszystkich na lepsze, przynajmniej na początku. Tragedia spowodowała, że Nancy (Mary-Louise Parker) musi wrócić do zielonego interesu. Tym czasem Andy (Justin Kirk) odkrywa pozory miłości z kimś niewygodnie blisko Nancy, a Doug (Kevin Nealon) wykorzystuje pieniądze z funduszu headgingowego w zaskakująco dobry sposób. Ale podobnie jak było w Agrestic, nic nie jest tak pogodne na jakie wygląda. Pozostaje nam tylko obserwować za jak długo Botwinowie powrócą do swoich starych zwyczajów i wysadzą swoją nową dzielnicę.

Ewidentnie ktoś zginie. Jednak twórcy programu są dość zagadkowi. Podgrzewają ciekawość fanów umieszczając w internecie zagadkowe spoty zapowiadające najnowszą część.

YouTube Preview Image

 

YouTube Preview Image

 

Tak więc zapraszamy wszystkich na Weeds – sezon 8. Już 1 lipca.

Reklama:

Zobacz również:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij