Sadźmy krzewy! - felieton | CNBS.pl - Zielone źródło informacji | Marihuana i Konopie

 • Drukuj
 • Twitter
 • Wykop
 • Facebook

Sadźmy krzewy! – felieton

Aresztowanie Kory za kilka gramów marihuany (nie wspominając nic o mniej znanych tysiącach uwięzionych za podobne „przestępstwo”) a z drugiej strony burdy pijanych kibiców (nie wspominając nic o pijakach będących sprawcami przemocy domowej, gwałtów i wypadków drogowych) – skłaniają do refleksji nad bezmyślnością polskiego prawa. Może pora – w imię społecznego interesu – nakłaniać do masowego łamania go, by prawodawcy wreszcie się otrząsnęli? Może pora na nieposłuszeństwo obywatelskie?

Tak zaczyna się felieton Magdaleny Środy na temat marihuany.

Zamiast kupowania i spożywania alkoholu, sadźmy więc krzewy marihuany, bo są piękne, o pachnących liściach i niewielkiej szkodliwości po ususzeniu.

Całość do przeczytania tutaj: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,116483,11930191,Sadzmy_krzewy_.html

Niestety Tok FM przestraszył się kontrowersji narastających wokół artykułu i usunął go ze swojej strony. Artykuł, o ile go pamiętam, cały, można przeczytać tutaj: http://forum.nasionakonopi.pl/51,newsy/4691,sroda-bezmyslne-polskie-prawo-sadzmy-krzewy.html

i jeszcze tutaj: http://a-lexis.pl/showthread.php?pid=997

Reklama:

Zobacz również:
Komentarze (3):

 1. a-lexis.pl pisze:

  Serwis A-lexis dziękuje za podlinkowanie ogólnie staramy się śledzić temat konopi w Polsce i od jakiegoś czasu staramy się pisać swoje recenzje.

  A znalazłem to przypadkiem szukając linków gdzieś o a-lexis i bardzo się zdziwiłem iż taki serwis linkuje do nas dziękujemy :)

 2. lolo pisze:

  Ten link na tokfm nie działa od dłuższego czasu. Czy można prosić o aktualizację?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Zamknij